מוצרים ייחודיים לעסק שלך

דף הבית >> מאמרים >> מוצרים ייחודיים לעסק שלך
כל עסק שואף להיות ייחודי ולבלוט על פני המתחרים. היות והתחרות היום כמעט בכל התחומים היא גדולה מאוד ובכל תחום ישנם עשרות ואפילו מאות נותני שירות. כדי לבלוט יש להשקיע במיתוג נכון לעסק וליצור מוצרי פרסום ממותגים.

התחרות בכל עולם העסקים של היום הוא ענק. על כל נושא ובכל תחום שירות יש לנו עשרות ומאות בתי עסק שמתמודדים כולם ומתחרים על אותו פלח שוק. קשה מאוד להצליח ולבלוט על פני כל אותם מתחרים מבלי לעבוד על כך קשה. אחד הדברים אותם יכול כל בית עסק לעשות כדי שיהיה מוכר ובולט בקרב המתחרים זה להשקיע במוצרים ייחודיים לעסק. מה שאומר, מוצרים שונים שמציגים את הלוגו של העסק ואת מה שמייחד אותו כנותן שירות בתחום הספציפי בו הוא עוסק.

ממתגים את העסק – כיצד?

המיתוג העסקי שאתה אמור לעשות לעסק שלך זהו לא רק יצירה של הלוגו. זה כולל הרבה מעבר לכך. מדובר בתהליך עמוק אשר בו יש ליצור את בידולו של העסק שלך על פי ניתוח עומק של המאפיינים של בית העסק, כאשר על סמך כל אותם מאפיינים בונים את הלוגו ועל פי זה גם את הניירת של העסק. מלבד זאת, כדי שהמותג יהפוך למותג ידוע, מפורסם וכמובן גם מבוקש, יש מקום להשקיע בתכנון של מוצרי פרסום ומתנות. מוצרי הפרסום עושים עבורכם עבודה כפולה.

1.      הם מעניקים ללקוח את התחושה המכובדת והמקצועית של בית עסק רציני.
2.      המוצרים הופכים לפרסומת מהלכת עבור בית העסק שלך.
כך שאם השקעת לדוגמא בעט ממותג, הלקוח שמשתמש בעט של העסק שלך מפרסם עבורך את העסק גם מבלי שהוא יבחין. כמובן כאשר מדובר במוצרי פרסום גדולים יותר ושווים יותר הרי שהדבר משפיע עוד יותר על הפרסום של העסק, כך למשל כאשר מדובר בתיק ממותג עם הלוגו של בית העסק או ארנק מיוחד, פד לעכבר, נרתיק למכשיר הסלולארי וכן על זה הדרך.

היכן קונים מוצרים ממותגים לצורך פרסום העסק?

עד לפני לא הרבה זמן, אם רציתם להדפיס כובע עם הלוגו של קייטנת הקיץ, או חולצת תלבושת לבית הספר עם הלוגו שלו, ושלא לדבר על הדפסות על מוצרים כמו כוסות, מחזיקי מפתחות, מגבות, מצעים וכדומה, היה עליכם לכתת את רגליכם אל החנות האחת והיחידה שעסקה בתחום ההדפסות על מוצרים. היום, נעשה הדבר הרבה יותר נפוץ ופשוט, כך שבכל שכונה כמעט ניתן להשיג את הדבר. בתי עסק רבים מציעים היום את ההדפסות על כל מוצר שנועד לצרכי פרסום שרק יעלה בדעתכם, והאיכות של ההדפסות ביחס לעבר? כמעט ואי אפשר להשוות. מדובר באיכות הרבה יותר טובה, בצבעים הרבה יותר חדים ובמוצרים שיבואו לשימוש אצל כל מי שיקבל את אותם המוצרים.

 


קפה תמר קפה מכונות קפה מתנות ערכות קפה
אודות
צור קשר
אבטחת מידע
מבצעים
משווקים
מפיצים 
דרושים
מכונת אספרסו - קפה תמר
גאדג'טים לרכב
מתנה מקורית לגבר
מתנה לאבא
מתנה לחבר
מתנות לגבר ליום הולדת
מתנות מיוחדות לגבר
רעיון למתנה לגבר
מתנות לגבר ליום האהבה
מתנות לגיוס
מ
תנה לבן זוג
מ
תנה לגבר בן 40
מתנה לגבר בן 30
מתנות לעובדים
מ
תנה למפקד
מתנה למנהל
מתנה לסבא
סט מלא לרכב
מתנה וי.איי.פי
מתנה לגבר לראש השנה
מתנה לגבר בן 50
מ
תנה ליום נישואין לגבר
אריזות מעוצבות
מאמרים
קפה תמר , ריינס 4 תל אביב , Tamar.bhen@gmail.com  |     תקנון החנות קפה תמר    
  
טלפון: 03-6006211 ,  פקס: 03-6006311
Handpresso © 2011 all rights reserved

 

קידום אתרים אורגני - Getproseo

 

 

כל הזכויות שמורות : ShirNet©2015 שירנט- בניית אתרים
www.shirnet.co.il