מתנה או שובר – מה עדיף?

דף הבית >> מאמרים >> מתנה או שובר – מה עדיף?
במהלך תקופת החיים שלנו אנו חווים שלל עצום של אירועים הכוללים ימי הולדת, חתונות, מסיבות, ימי נישואין ועוד. כל אירוע כזה דורש הכנה של מתנה המראה ומדגישה את הקירבה אל האדם. כאן מתעורר הצד היצירתי שלנו ומעודד את המחשבה המוקדמת כיצד להיערך בצורה מקורית, רומנטית וייחודית לכבוד המאורע המשמח.

כאשר מדובר במתנות או שוברי מתנה לגברים, המשימה לא פחות מורכבת ממתן מתנות לנשים ועל-פי מחקרים מדעיים שבדקו חוויות של קבלה ונתינת מתנות עלה כי גברים מקושרים יותר באקט הנתינה מאשר בקבלה.

היתרונות במתן שוברי מתנה· כאשר נותנים לאדם שובר מתנה אתם מרחיבים עבורו את ההיצע הקיים במקום לצמצם אותו למוצר אחד בלבד. שוברי מתנה קיימים במבחר גדול של אפשרויות החל משוברי פינוק לספא מרגיע, שוברים לחוויות אקטיביות וספורטיביות, שוברים למסעדות וארוחות מפנקות, שוברים לסופי שבוע בצימרים יוקרתיים ועד שוברי מתנה הניתנים להטענה בסכומים כספיים משתנים.

· רכישה של שוברים עוזרת רבות לנותן המתנה ומקלה על כל הטקסיות הכרוכה בבחירת מתנה, שהיא לעצמה יכולה להיות מאוד מורכבת ותלויה בהיכרות עמוקה עם הגבר עבורו רוצים להעניק אותה.

· שוברי מתנה מאוד פרגמטיים וניגשים ישירות לעניין. מעבר למבחר הגדול של האפשרויות ישנו גם אלמנט הזמן של מימוש השוברים. לעיתים כדאי לתת מתנה לגבר שהוא יוכל לממש בזמן שהכי נוח ומתאים עבורו, ובמחשבה הזו אנו משדרים לו מסר של התחשבות לא פחות מאהבה.

· יתרון נוסף ברכישה של שוברי מתנה לגברים הוא החיסכון הכספי. רכישה של שובר מאפשרת תקצוב ידוע מראש והישארות במסגרת שאותה קבעתם בלי חריגות יוצאות דופן.
 

היתרונות במתן מתנה


· אחד היתרונות הבולטים ביותר בבחירת מתנה הוא האפשרות לעשות זאת באמצעות האינטרנט. היום הכל נגיש בקליק אחד ואפשר לרכוש מוצרים איכותיים כמו מכונות קפה, תרמוסים ניידים ומכשירים שונים שיפנו אל לב ליבו של מקבל המתנה.

·  מתנה אישית שונה במהותה מרכישת שוברים. מתנה מביעה מחשבה עמוקה והיכרות אישית עם האדם המקבל אותה. מבטי הפליאה, האושר וההערכה הנסוכים על פני מקבל המתנה שווי ערך לאוצר.

· יתרון נוסף לרכישת מתנה הוא האפשרות להחלפה מידית. גם אם ביליתם שעות על גבי שעות בחיפוש קפדני ומדוקדק למתנה המושלמת, עדיין ישנה האפשרות שהיא לא תמצא חן בעיניו או שמא כבר יש לו מוצר דומה. מתנה אישית תמיד מגיעה עם פתק החלפה שהופך אותה לעוד יותר אטרקטיבית.

· מתנה יכולה להיות מורכבת ממספר מתנות מאוחדות תחת רעיון שלם ויצר המקוריות כאן עולה על גדותיו. ניתן לשלב תחומים שונים, אהבות ותחביבים והכל תחת מטריה אחת.
 

לסיכום,

חוויות נצברות בזיכרון ניתן לקבל גם על ידי רכישה של שוברים וגם באמצעות מתנות אישיות. השקעת מחשבה והכרה בצרכיו של המקבל ישפיעו רבות על ההחלטה, אך אפשר לשלב בתוך המתנה מרכיבים היורדים לפרטים הקטנים של האדם, מרכיבים המסמלים הפתעה ומתוכננים שיהפכו את המתנות למושלמות.

 


קפה תמר קפה מכונות קפה מתנות ערכות קפה
אודות
צור קשר
אבטחת מידע
מבצעים
משווקים
מפיצים 
דרושים
מכונת אספרסו - קפה תמר
גאדג'טים לרכב
מתנה מקורית לגבר
מתנה לאבא
מתנה לחבר
מתנות לגבר ליום הולדת
מתנות מיוחדות לגבר
רעיון למתנה לגבר
מתנות לגבר ליום האהבה
מתנות לגיוס
מ
תנה לבן זוג
מ
תנה לגבר בן 40
מתנה לגבר בן 30
מתנות לעובדים
מ
תנה למפקד
מתנה למנהל
מתנה לסבא
סט מלא לרכב
מתנה וי.איי.פי
מתנה לגבר לראש השנה
מתנה לגבר בן 50
מ
תנה ליום נישואין לגבר
אריזות מעוצבות
מאמרים
קפה תמר , ריינס 4 תל אביב , Tamar.bhen@gmail.com  |     תקנון החנות קפה תמר    
  
טלפון: 03-6006211 ,  פקס: 03-6006311
Handpresso © 2011 all rights reserved

 

קידום אתרים אורגני - Getproseo

 

 

כל הזכויות שמורות : ShirNet©2015 שירנט- בניית אתרים
www.shirnet.co.il