מתנה לגבר בן 50

דף הבית >> מתנות >> מתנה לגבר בן 50

מתנה לגבר בן 50 - מכונת אספרסו מדליקה

מחפשים מתנה לגבר בן 50 ופשוט לא מוציאים מתנה מתאימה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. מכונת אספרסו ניידת זו בדיוק המתנה שאתם מחפשים ואם אתם שואלים מדוע, הנה לכם התשובות. קודם כל, מכונת אספרסו ניידת זו מתנה שפשוט כייף לקבל, זו מתנה שמרגישים שהושקעה בה מחשבה ומי שמקבל את המתנה לא מרגיש שקניתם את הדבר הראשון שראיתם בחנות. שנית, מדובר במתנה מיוחדת שסביר להניח שעדיין לא התקבלה לעולם עבור מי שמקבל אותה. מכונת אספרסו ניידת זה לא ארנק, בגד או בושם שמקבלים בכל אירוע משמח ולכן אתם גורמים למקבל המתנה להרגיש יחיד ומיוחד. דבר שלישי ואולי החשוב ביותר, זו מתנה שימושית שהשימוש בה הוא יום יומי. לא פעם אנחנו מעניקים למישהו מתנה ששוכבת בארון ומעלה אבק, מכונת אספרסו ניידת תהיה בשימוש מדי יום שכן היא מתאימה להרבה מאוד מצבים במהלך היום. חיפשתם ולא מצאתם רעיון למתנה לגבר בן 50? עכשיו אתם כבר יכולים להיות רגועים שמצאתם א המתנה המושלמת.


לרכישת אחת המכונות שלנו השאירו לנו הודעה או פשוט לחצו על התמונה ובחרו מכונה :)מתנה לאבא בן 50


מתנות לאבא בן 50 - זה קשה


שקונים מתנה לחבר מהכיתה, לחברה מהלימודים, לחבר הטוב מהצבא או למנהלת בעבודה זו משימה פשוטה יחסית שכן יש מתנות מסוימות לכל סוג של קרבה. הבעיה מתחילה שמחפשים מתנה לאבא שכבר ראה הכל וקיבל הכל. מה עושים? איך עדיין גורמים לו להגיד וואו ומפתיעים אותו? פותחים את הראש, חושבים מחוץ לקופסא ומנסים לחשוב על מתנה שאף אחד עדיין לא חשב. אנחנו חסכנו לכם את כל התהליך של החשיבה וכבר עכשיו מגלים לכם את הסוד- מכונת אספרסו ניידת. בעזרת המתנה הזו אבא שלכם יוכל ליהנות המקפה האהוב עליו בכל סיטואציה בחיים ולא יצטרך להתפשר על קפה בינוני שהוא לא בבית ולא לשלם סכומי כסף גדולים על קפה בחנות נוחות או בבית קפה. אם אתם באמת רוצים לפנק את אבא שלכם במתנה שהוא לא ישכח רכשו עבורו מכונת אספרסו ניידת ותעשו לו את היום.

מתנה לאבא בן 50 - מה האפשרויות?


שתחגגו לאבא שלכם יובל הוא יקבל הרבה מאוד מתנות מכולם. כנראה שבגדים יהיו המוטיב החוזר בכל המתנות ואתם רוצים להיות מקוריים ולא להיות כמו כולם, בכל זאת זה אבא שלכם ואבא יש רק אחד. מתנות לאבא בן 50 הן לרוב רגילות ומשעממות אבל שאתם תפתיעו אותו עם מתנה מיוחדת בדמות מכונת אספרסו ניידת כולם יופתעו ואתם תצאו גדולים. אבא זה האיש הקרוב ביותר אלינו בכל העולם ושיש לו יום הולדת אנחנו רוצים לפנק אותו כמו שצריך.
 


קפה תמר קפה מכונות קפה מתנות ערכות קפה
אודות
צור קשר
אבטחת מידע
מבצעים
משווקים
מפיצים 
דרושים
מכונת אספרסו - קפה תמר
גאדג'טים לרכב
מתנה מקורית לגבר
מתנה לאבא
מתנה לחבר
מתנות לגבר ליום הולדת
מתנות מיוחדות לגבר
רעיון למתנה לגבר
מתנות לגבר ליום האהבה
מתנות לגיוס
מ
תנה לבן זוג
מ
תנה לגבר בן 40
מתנה לגבר בן 30
מתנות לעובדים
מ
תנה למפקד
מתנה למנהל
מתנה לסבא
סט מלא לרכב
מתנה וי.איי.פי
מתנה לגבר לראש השנה
מתנה לגבר בן 50
מ
תנה ליום נישואין לגבר
אריזות מעוצבות
מאמרים
קפה תמר , ריינס 4 תל אביב , Tamar.bhen@gmail.com  |     תקנון החנות קפה תמר    
  
טלפון: 03-6006211 ,  פקס: 03-6006311
Handpresso © 2011 all rights reserved

 

קידום אתרים אורגני - Getproseo

 

 

כל הזכויות שמורות : ShirNet©2015 שירנט- בניית אתרים
www.shirnet.co.il